Amsterdam
info@judoschoolonaji.nl

Clubkampioenschappen 2022

1e Clubkampioenschappen

Voor het eerst in de geschiedenis van de judoschool werden de clubkampioenschappen georganiseerd op 3 juli j.l.. Dit toernooi was voor iedereen die lid is van Onaji. Door maar liefst 130 judoka werd er hard gestreden om de titel van ‘clubkampioen’, voor de eer, een mooie medaille én het gouden Onaji shirt! Uiteindelijk zijn het allemaal winnaars! Als je je best doet en niet eerste wordt, kan je toch terugkijken op een persoonlijk goede prestatie. Teleurstelling hoort daar ook bij, want in de sport is er soms wel iemand net iets beter dan de ander. Hoe dan ook viel de gemoedelijkheid, positiviteit, vriendelijkheid en sportiviteit enorm op bij iedereen die betrokken was bij het toernooi; van vrijwillgers tot aan het publiek toe. Dat maakt het toernooi al te meer een groot succes en dát is de reden dat wij allemaal zoveel houden van de judosport. Wat ook erg leuk is om te zien dat steeds meer ‘oudere’ judoka zich aanmelden als vrijwilliger. Die verbinding is onbetaalbaar en doet ons als leraren weer terugdenken aan onze jeugd toen wij meehielpen met de activiteiten van onze jeugdclub. Volgend jaar staat dit toernooi ook weer in de agenda en wij zijn benieuwd wie zijn/haar titel gaat verdedigen en welke nieuwe clubkampioenen opstaan!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *